Sweet catering

Sladký bar s dobrůtkami a dezerty tématicky laděnými nejen na Vaši svatbu, ale i na narozeninový či firemní večírek nebo dětskou oslavu.

Rádi byste k dortu i další výjimečné sladkosti a dobrůtky? Toužíte doplnit Vaši svatební tabuli sladkým koutkem, nebo-li candy (sweet) barem? Rády Vám vše připravíme na míru, přesně podle vašich potřeb a nejtajnějších přání. Vše bude laděno do stylu a barev Vaší svatby či oslavy.

Dorty a sladký catering objednávejte prosíme minimálně 4-5 týdnů předem. Ani tak ale nemůžeme zaručit, že vámi vybraný termín bude volný.

Sladký bar od Wink Cake

Brownies

Brownies

Vláčné čokoládové těsto, na kterém může být ještě navíc vrstva čokolády.

Cream puffs

Cream puffs

Mascarponový krém uvnitř odpalovaného těsta, to vše polité čokoládou nebo polevou.

Sušenky

Sušenky

Sušenky nebo perníčky zdobené marcipánem, fondánem nebo královskou glazurou.

Cupcakes

Cupcakes

Vláčné těsto s krémem na vrchu ozdobené ovocem či dekorací dle Vaší fantazie.

Tartaletky

Tartaletky

Tartaletky nebo chcete-li košíčky. Plněné jsou krémem a zdobené čerstvým ovocem nebo polité čokoládovou ganáží a ozdobené ovocem, hoblinkami čokolády či mini makronkou.

Dezerty

Dezerty

Dezertíky do kelímku či skleničky, chutím a nápadům se meze nekladou. Většinou se jedná o korpus prokládaný krémem a ovocem nebo lehký krémový pohárek.

Sweet bar ale nemusí být jen součástí svateb, ale i skvělým doplňkem a zpestřením firemního večírku, dětské oslavy nebo právě Vaší oslavy narozenin. Kromě dortů Vám tak můžeme nabídnout např. křehké tartaletky s vanilkovým krémem a čerstvým voňavým ovocem nebo plněné krémem a celé polité čokoládovou ganáží, vláčné cupcakes, makronky všech barev, dezerty do skleniček a pohárků, jako např. tiramisu, panna cotta, pistáciový dortík, mascarpone dortík a spousty dalších neodolatelných možností a chutí. A co byste řekli třeba ještě na čokoládové truffles, marcipánové bonbónky, nadýchané profiterolky a eclairs nepřeberných chutí, kokosové a vanilkové kostky s krémem a nejčokoládovější brownies?

Sweet bar není jen o dezertech, ale také o dekoracích a doplňcích laděných k celkovému stylu svatby nebo oslavy, které jsme schopny zajistit a připravit Vám tak jedinečný a stylový sweet bar se vším všudy tak,  aby vše bylo naprosto dokonalé.

Přáli byste si takový sladký koutek a nebo jen náš sweet catering?

Napište nám, k jaké příležitosti a pro kolik lidí ho budete chtít připravit, předpokládaný rozpočet, preferované dezerty,  příchutě a my Vám rády vše sestavíme na míru nebo se u nás zastavte a my Vám se vším poradíme a vybereme pro Vás jen to nejlepší.

Přejete si pro Vaši oslavu sweet bar na míru? Napovězte nám, o jakou příležitost jde, pro kolik hostů a na co máte chuť. Připravíme Vám nabídku, vše na zakázku vyrobíme a pak i na místě připravíme.

Sestavte si svůj sladký bar

Sweet catering se v galerii

Jak objednat

Popište nám svoji představu,

a my vám navrhneme sweet catering přímo na míru.

Sweet catering objednejte

alespoň týden předem,pro 50 a více osob 2 týdny předem.

Vše pro Vás napečeme

ručně, z kvalitních surovin a aby to hezky ladilo

A připravíme

k vyzvednutí, nebo vám ho rádi dovezeme a sestavíme.

Objednejte si catering podle svých představ!

Počet hostů
O co budete mít zájem?
Rozpočet
Termín konání
Napište, co byste rádi!
Kontaktní údaje

Vaše údaje využíváme jen v rámci vyřízení Vaší objednávky nebo dotazu. Více o Ochraně osobních údajů.