Svatební dorty

Svatba, nezapomenutelný den a stvrzení Vaší lásky a oslava této jedinečné události s celou Vaší rodinou, příbuznými a přáteli. Svatební dort, nedílná součást Vašeho svatebního dne. Taky nejsladší část svatebního dne… tedy až po prvním manželském polibku, samozřejmě.

Svatební dort by v žádném případě neměl chybět na Vašem svatebním stole a my se rády postaráme o to, aby byl co nejkrásnější a nejchutnější a přesně podle Vašich představ.

Moc rády Vám připravíme nejen svatební dort, ale také celý sladký - sweet bar, který bude v duchu celé Vaší svatby, takže bude vše dokonale ladit.

Dovolená - zavřeno

12. - 17. 7. 2021

9. - 14. 8. 2021

 

Upozornění!

Přestože jsme si vědomi situace kolem Covid-19, je nutné rušit objednávky nejpozději týden předem, jinak je záloha nevratná.

Děkujeme.

 

Dorty objednávejte prosíme minimálně 4-5 týdnů předemAni tak ale nemůžeme zaručit, že vámi vybraný termín bude volný.

Pro objednávky a dotazy volejte 

nově na tel: 728 046 018

Objednávky 3D dortů jsou dočasně pozastaveny.

 

Více dortů najdete na našem IG a FB :)

A takovéhle dorty Vám upečeme

Bílý svatební dort s pivoňkami

Bílý svatební dort s pivoňkami

Dvoupatrový svatební dort ozdobený stuhami v barvě magenta a ladícími jedlými květy pivoněk z fondánu. Pod bílým fondánem se ukrývá lahodný vanilkový krém, čokoládový korpus s malinami a jahodami. Cena podobného dortu je asi 4 100,-

Svatební dort s růžovými růžemi

Svatební dort s růžovými růžemi

Tento čtyřpatrový svatební dort, potažený bílým fondánem a zdobený růžovými živými růžemi, hortenziemi a bílými květy je uvnitř s nugátovým krémem a banány s ořechovým korpusem. Cena podobného dortu je asi 11 300,-

Čokoládovo fondánový svatební dort

Čokoládovo fondánový svatební dort

Dvoupatrový 10 kg dort byl pro milovníky čokolády. Zároveň bylo ale třeba, aby bylo vidět, že je svatební. Proto z půlky čokoládový a z druhé bílý fondánový, uvnitř samozřejmě celý čokoládový. Cena podobného dortu vychází na 6 800,-

Bílý svatební dort s lesními plody

Bílý svatební dort s lesními plody

Třípatrový svatební dort pro 60 lidí je potažený čistě bílým fondánem a ozdobený čerstvým červeným ovocem, které je i uvnitř spolu s vanilkovým krémem. Cena podobného dortu vychází asi na 7 300,-.

Bílý svatební s květinami

Bílý svatební s květinami

Pistáciový a bílo-čokoládový krém v tomto třípatrovém 12 kg dortu zdobeným žlutými a bílými jedlými květy pivoněk a růží. Cena podobného dortu je asi 8 900,-.

Naked cake

Naked cake

Velmi oblíbené jsou teď tyto nahé dorty, neboli naked cakes. V tomto dvoupatrovém najdete tvarohový krém s lesními plody a vanilkovým korpusem a zdobený čerstvým ovocem a živými růžemi. Tento dort byl asi pro 25 osob. Podobný dort vychází asi na 2 900,-

Proč svatební dort právě od nás?

Naše dorty pečeme na základě osvědčených rodinných receptů, ale i moderních trendů a těžíme ze síly kvalitních surovin bez chemie a polotovarů - naše korpusy jsou krásně vláčné a krémy lehoučké, přesně tak, jak je máte rádi :)

Naším cílem je, aby dort od nás byl vždy zlatým hřebem Vaší svatby, ne jen její obligátní součástí - a každou zakázku proto i po šesti letech pečení a zdobení stále bereme jako výzvu našim dovednostem a příležitost posunout se dál.

Zdaleka to ale není jen o dortu ušitém na míru. Ve Wink Cake jej rády doplníme sladěnými cupcakes nebo tartaletkami, aby se dostalo opravdu na každého, nebo pro Vás sestavíme celý sladký catering

Nechte si od nás poradit

Pro více informací a naplánování Vašeho svatebního dortu nás neváhejte navštívit na naší provozovně nebo nás telefonicky kontaktovat.

Moc rády Vám poradíme s výběrem, ať už se týká vzhledu, velikosti či náplní dortu.

Ceny jednopatrových dortů se pohybují od 1 300,-, dvoupatrové od 2 600,- a větší třípatrové od 5 200,- a čtyřpatrové od 8 500,-.

Cena však záleží na přesné velikosti dortu a dekoracích.

Pro Vás jen to nejchutnější

  • Poctivé a domácí suroviny, abychom mohly ručit za tu nejlepší kvalitu i chuť.
  • Bez chemie, bez konzervantů, hotových polotovarů nebo ztužených tuků.
  • Krémy vlastní výroby, máslo, marmeládu plnou ovoce, živočišnou šlehačku a vůbec všechno jen to nejchutnější.

U nás si můžete svůj dort sami navrhnout a poskládat, od velikosti, tvaru a složení korpusu až po poslední třešínku navrchu. Nebo si jen vyberte, co je pro Vás důležité a my to ostatní doladíme. :o)

Sestavte si vlastní dort!

Dorty v galerii

Jak objednat

Sestavte si dort na míru

a z toho, co Vám chutná
Objednávejte prosím alespoň 2 týdny předem.

Kontaktujte nás,

probereme Vaše přání,
poradíme a potvrdíme cenu a termín dodání

Dort upečeme

ručně a z kvalitních surovin.
To může trvat týden, nebo i dva.

Dort bude připraven

v naší provozovně
v Horních Počernicích

Chci dort na míru

Tvar dortu
Velikost / počet porcí
Korpus
Náplň dortu
Příchuť náplně
Sladký potah
Ovoce
Nápis na dort?
Podělte se o svoji představu
Datum vyzvednutí
Napište, co byste rádi!
Kontaktní údaje

Vaše údaje využíváme jen v rámci vyřízení Vaší objednávky nebo dotazu. Více o Ochraně osobních údajů.