Simply sweet

Dorty na zakázku od Wink Cake

To jsou s láskou ručně dělané dorty přesně podle Vašich představ, ale také chutí. Vy nám řekněte, jak by měl Váš dort vypadat a my ho pro Vás podle Vašeho přání vyrobíme.

Třípatrový svatební dort jako součást sladkého cateringu ozdobený přesně pro Váš velký den, dort k narozeninám s motivem vyrobeným na míru oslavenci, zábavné dorty pro děti, pro firemní oslavu i slavnostní příležitosti. Nápadům se meze nekladou.

Ať už milujete marcipán, či nikoliv, uděláme Vám dort přesně podle Vašich představ, přání a chutí. 

Vše Vám vyrobíme na zakázku, hezky ručně a z poctivých surovin. 

A s velkou dávkou lásky a nadšení.

Upozornění!

Přestože jsme si vědomi situace kolem Covid-19, je nutné rušit objednávky nejpozději týden předem, jinak je záloha nevratná.

Děkujeme.

 

Dorty objednávejte prosíme minimálně 4-5 týdnů předemAni tak ale nemůžeme zaručit, že vámi vybraný termín bude volný.

Pro objednávky a dotazy volejte 

nově na tel: 728 046 018

Objednávky 3D dortů jsou dočasně pozastaveny.

Proč je dort od Wink Cake nejlepší?

Dorty pro nás jsou vášní a zábavou. Rády objevujeme, zkoušíme a vymýšlíme nové věci, rutina je nám cizí a v realizaci nápadů vlastních i našich zákazníků se nechceme nechat omezovat zažitými konvencemi. Vycházíme přitom jak z osvědčených rodinných receptů, tak i z moderních trendů a těžíme ze síly kvalitních surovin bez chemie a polotovarů - naše korpusy jsou krásně vláčné a krémy lehoučké, přesně tak, jak to chcete. Naší ambicí je vždy dort, který bude zlatým hřebem Vaší oslavy, ne jen její obligátní součástí - a každou zakázku proto i po šesti letech pečení a zdobení stále bereme jako výzvu našim dovednostem a příležitost posunout se dál.

Zdaleka to ale není jen o dortu ušitém na míru. Ve Wink Cake jej rády doplníme sladěnými cupcakes nebo tartaletkami, aby se dostalo opravdu na každého, nebo pro Vás sestavíme celý sladký catering

Čerstvé a kvalitní suroviny

Čerstvé a kvalitní suroviny

Kvalitní ingredience jsou základem chuti, kterou chceme vždy dodávat - a vy dostávat :)

Nápaditost a individuální přístup

Nápaditost a individuální přístup

Zakládáme si na nápaditosti, s níž chceme vyjít vstříc Vašim potřebám a požadavkům a vyrobit dort, který překoná Vaše očekávání. A výzvy vítáme!

Pečlivá ruční práce

Pečlivá ruční práce

Dorty pečeme vždy na konkrétní objednávku, nikdy "na sklad". Od vážení surovin až po tvarování poslední ozdoby.

JAKÉ DORTY PEČEME

Důležité je, aby dort nejen hezky vypadal, ale také dobře chutnal. Všechny naše výrobky jsou vyráběny z kvalitních surovin. Zakládáme si na poctivých a domácích surovinách. Nepoužíváme žádné chemické vymoženosti. Korpusy děláme vláčné a krémy krásně lehké, žádné těžké máslové. A také používáme dobrou živočišnou šlehačku.

Pokud jste si kvůli Vašemu zdravotnímu stavu (bezlaktózová nebo bezlepková dieta) nebo mlsnému jazýčku nevybrali z naší nabídky dortů, kontaktujte nás, rády Vám vyjdeme vstříc a pokusíme se Vám vyrobit dort přímo na míru.

Korpusy:

Čokoláda
Mramor
Oříšek
Vanilka
Kokos

Náplně:

Čokoláda
Banán
Bílá čokoláda
Karamel
Kokos
Malina
Nugát
Lískový oříšek
Pistácie
Vanilka

Sestavte si dort na míru

Sestavte si u nás dort přímo na míru a z toho, co Vám nejvíce chutná. Dorty objednávejte prosíme alespoň 4 týdny předem, svatební pak i 2 měsíce předem.

Vzhled dortu si můžete vybrat buď na našem webu ve fotogaleriích (u jednotlivych typů dortů), na našem facebooku nebo instagramu. Na výběr máme mnoho možností příchutí i designu. Sami si můžete dort sestavit v konfigurátoru u jednotlivých kategorií dortů. Pokud si ale u nás nevyberete, není pro nás problém udělat dort podle Vašeho vlastního návrhu, přáním se meze nekladou. Nic není nemožné a rády Vám se vším vyjdeme vstříc. Váš výběr s Vámi rády probereme a poradíme.

Pro více informací ohledně výběru Vašeho dortu nás neváhejte navštívit na naší provozovně v Praze - Horních Počernicích nebo nás telefonicky kontaktovat. Moc rády a ochotně Vám poradíme s výběrem, ať už se týká vzhledu, velikosti či náplní a složení dortu.

 

Jak dort objednat

Každý dort, který pro Vás na zakázku vyrobíme, je jedinečný jak chutí, tak i designem. A na každou takovou výrobu dortu potřebujeme dostatek času, aby výsledek byl co nejlepší.

Váš vysněný dort proto prosíme objednávejte nejlépe 4 týdny předem kvůli omezené kapacitě. Svatební dorty jsou však výjimkou, u nich potřebujeme vědět nejlépe 2 měsíce předem. Objednávky v kratším termínu nemusíme být schopny zhotovit a to nás vždy moc mrzí.

Objednat dort můžete u nás na provozovně, při této osobní schůzce se domluví všechny detaily potřebné pro výrobu Vašeho dortu. Nebo nám můžete zavolat na tel. 777 872 891, vyplnit poptávkový formulář u jednotlivých kategoriích dortů a nebo poslat email na adresu (Please enable JavaScript to view this email address) a my se Vám ozveme, jakmile to bude možné. Předem se však omlouváme, býváme často hodně vytížené, a proto nám odpověď na e-maily trvá trochu déle, tak se na nás prosím nezlobte a klidně nám zavolejte.

Pro kompletní objednávku je nejlepší si připravit tyto informace:
 

  • datum vyzvednutí dortu
  • jak má dort vypadat
  • velikost dortu nebo pro kolik osob by měl dort být
  • složení dortu (korpus, náplň, příchuť náplně, ovoce)
  • text na dort (jméno oslavence, věk,...)
  • Vaše jméno a telefonní číslo

Cena dortů

Ceny dortů se odvíjí od velikosti dortu a hodin strávených u modelace. I malý dort si vyžaduje hodiny práce.

Cena jednopatrových dortů se pohybuje od 2800,-, dvoupatrové pak od 4000,-, vždy ale záleží na Vámi vybrané náplni dortu a použitých surovinách (např. i sezónnosti ovoce) a náročnosti provedení jak dekorací, tak i celého dortu. 

Svatební dorty je lepší objednávat 2 měsíce předem.

Cena svatebních dortů je u dvoupatrových od 4000,-, třípatrové od 9000,-

 

 

Na všechny dorty si bereme zálohu ve výši asi 50 % předpokládané ceny. Tato záloha je nevratná v případě, že zrušení objednávky dortu nebo jiných sladskostí je kratší než jeden týden.

Všechny dorty jsou dodávány na pevných plastových podložkách a v krabicích.

Je možné vám po domluvě zapůjčit stojany na dorty a cupcakes, cena zapůjčení je 100,- až 300,- a vratná záloha od 500,-.

 

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Jak dopředu je nutné dort objednávat?

Nejlepší je objednávat dort dva týdny předem, pak máte největší jistotu, že budeme mít ještě volnou kapacitu, ale bohužel vám ani tak nemůžeme zaručit, že vám budeme schopni dort vyrobit v požadovaném termínu.  Takže opravdu platí, že čím dříve, tím lépe, nejméně však týden předem. Vždy se ale snažíme dělat, co můžeme a snažíme se vám vyjít vstříc.

Jak můžu dort objednat?

Váš dort můžete objednat přímo u nás na provozovně v Horních Počernicích, což je nejlepší způsob, protože zde osobně můžeme domluvit veškeré detaily, najdeme a vybereme společně dort, který byste chtěli, a se vším vám poradíme.  Pokud se u nás ale nemůžete zastavit, můžeme vše obdobně domluvit telefonicky nebo nám můžete poslat email, rychlejší varianta je ale vždy zavolat :) Bohužel jsme hodně vytížení, tak vás moc prosíme o trpělivost při čekání na odpověď na váš email.

Budete chtít zálohu na dort?

Ano, na dorty si bereme zálohu asi 50 % předpokládané ceny dortu. Tato záloha je nevratná v případě zrušení objednávky méně než týden před dohodnutým termínem. 

Je možné objednat i dort, který nemáte v nabídce – ve vaší galerii?

Samozřejmě je možné objednat i jiný dort. Pokud budeme schopny ho zhotovit, moc rády vám ho vyrobíme ☺

Jaké náplně do dortů nabízíte?

Nabízené náplně naleznete výše na této stránce nebo ve formulářích u jednotlivých kategorií dortů.